Wózki paletowe

Wózki magazynowe powinny być dobierane do wielkości sklepu, magazynu bądź innego zakładu pracy, a także być dostosowane do liczby pracowników, rodzaju wykładanego towaru, wysokości półek etc. Najczęstszym rozwiązaniem jest zastosowanie wózków paletowych zwanych potocznie paleciakami. W naszej ofercie znajdziesz szeroki asortyment tych prostych lecz funkcjonalnych wózków.

Funkcją wózków paletowych jest przede wszystkim transport palet zawierających towar za pomocą wideł. Wózek paletowy to najczęściej doskonałe rozwiązanie dla różnego typu magazynów ze względu na szeroką możliwość zastosowań i parametrów: wózki paletowe umożliwiają transport ładunku o różnej wadze. Ich uniwersalne właściwości, sprawiają że z powodzeniem stosowane są one w wielu miejscach.

Oferowane przez LEMA wózki paletowe posiadają różny rozstaw wideł, a także różną długość i szerokość. Asortyment wózków paletowych obejmuje wózki paletowe ręczne uniwersalne, ręczne specjalistyczne, a nawet wózki paletowe elektryczne. Niezależnie od rodzaju każdy wózek paletowy LEMA wyróżnia niezwykle wysoka jakość i trwałość. Wózek paletowy jest prosty w obsłudze, nie wymaga od pracownika uprawnień, dzięki czemu zapewnia naszemu zakładowi większą wydajność, a przez to i konkurencyjność. Zachęcamy do poznania bogatej oferty LEMA w zakresie różnego rodzaju wózków paletowych, części zamiennych, kół i rolek a także usług związanych z serwisowaniem sprzętu.